Jak Zastavit Auto

Jak zastavit auto a finančně si přilepšit? Spousta lidí by tuto situaci řešila obcházením bankovních a nebankovních institucí nebo prodejem svého vozu, či jiného majetku. Přitom existuje jednoduché řešení, jak si finančně pomoci zastavení vozu, který ale můžete nadále využívat. Tím je naše autozastavárna!

Jak zastavit auto a proč zrovna u nás?

Zafinancování je až ve výši 70 % z aktuální hodnoty vašeho vozidla, bez skrytých nákladů a zbytečných a nepříjemných otázek. Jsme profesionálové ve svém oboru, přijeďte k nám zastavit vaše vozidlo ještě dnes!

Jak postupujeme při zástavě

  • První krok – Kontrola vašeho vozu: Naši proškolení zaměstnanci zkontrolují auto po všech stránkách.
  • Druhý krok – Výpočet částky: Tuto službu vám poskytujeme zdarma, abyste získali přehled o hodnotě vašeho vozu, stanovená částka zároveň určuje maximální možný finanční obnos, který vám jsme ochotni půjčit oproti vašemu vozu.
  • Třetí krok – Vyplacení: Čeká vás seznámení se smlouvou a všemi potřebnými detaily. Podpisem smlouvy obdržíte stanovenou částku vyplacenou v hotovosti.
  • Čtvrtý krok – Vykoupení vozu zpátky: Na výši splátek se s námi předem domluvíte, zaplacením poslední splátky smlouva končí a auto je opět vaše.

 

Ponechte si váš vůz, zatímco je v zástavě

Naší hlavní předností je možnost ponechání si vašeho vozidla, zatímco je zastaveno. Ne všechny autozastavárny mohou tuto možnost nabízet, a proto vám ji prezentujeme jako jednu z našich hlavních výhod. Celý proces vyřizování vaší zástavy zabere maximálně 45 minut.

Nebudeme po vás vyžadovat prokazování příjmů ani registr dlužníků

U nás nemusíte dokládat své příjmy a ani nebudeme kontrolovat registry dlužníků. Dokonce nabízíme daňové výhody pro podnikatele – každý si najde důvod, proč vozidlo zastavit právě u nás.

Kde najdete naše pobočky

Naše síť poboček je ve větších městech, jako je Praha, Brno, Ostrava, Kladno nebo Liberec.

 

Potřebujete si narychlo půjčit hotovost? Jsme tu pro vás! Nabízíme vám rychlou půjčku v hotovosti oproti zástavě vozu, o který přitom nepřijdete. Těšíme se na vaší návštěvu!