Permanentní make-up v Praze – Plno Make-Up Specialistů a Umělců

Permanentní make-up v Praze poskytují mnozí odborníci a sám o sobě představuje jednu z mnoha cest, jak dojít ke své vysněné vizi o stálé kráse. Čím dál tím více žen volí tuto variantu, ale každá z nich má své vlastní důvody. Permanentní make-up je totiž výhodný hned z několika důvodů, které si spolu s informacemi o této metodě popíšeme v tomto článku.

Základní informace a výhody

Metoda permanentního make-upu je na trhu již několik let. Jedná se o proces mikropigmentace, kdy ve velmi malých dávkách je do horní vrstvy kůže vpravováno přírodní barvivo, které následně obarvuje kůži v bodě vpichu. Celý proces má několik fází, díky kterým je zajištěn opravdu kvalitní výsledek, ale i šetrné zacházení s pokožkou. Podívejte se zde, pro více informací.

Během celého procesu dochází k aplikaci pigmentů a následné několikatýdenní odpočinkové kůře, která ukáže, jakým způsobem kůže reaguje na pigmenty a jak se jimi nechává zabarvit. V další fázi je zvolen doplňující odstín k tomu původnímu přesně tak, aby co nejvíce vyhovoval přání klienta.

Výhody:

  • Účinnost permanentního make-upu se projevuje různě, ale běžně platí, že délka trvání bývá řádově v rozmezí 1 – 3 let. Oproti klasickému tetování je to obrovská výhoda, jelikož je zde vždy prostor pro jakoukoliv změnu, dle nejnovějších módních trendů.
  • Jelikož se při operaci užívají pouze přírodní barviva, tak je zde zaručena péče i o tu část klientů, kteří jinak trpí alergiemi na běžnou kosmetiku. Přírodní barviva jsou šetrná a v mnoha případech pěkně spolupracují s kožními buňkami. O menším manuálu k sadě běžného líčení i make-upu si můžete přečíst tady.
  • Uživatelé mohou mít krásný obličej celý den bez nutnosti se líčit a to i při sportovních aktivitách či jiných činnostech, které by jinak make-up smyly či poškodily.
  • Jednou z dalších skvělých výhod je úspora času, který by byl jinak vynaložen na dlouhá každodenní líčení před zrcadlem. Díky permanentnímu make-upu stačí na kompletní líčení jen pár minut a v některých případech ani to ne.
  • Pokud je uživatel opravdu šikovný, tak se jeho pravidelné výdaje za drahou kosmetiku několikanásobně sníží.

Když odborníci pracují

Kdokoliv, kdo zvažuje podstoupení této metody, by se měl předem ujistit, že je v rukou opravdu certifikovaného odborníka. Na trhu totiž působí řada lidí, zabývající se líčením a dekorací obličeje, ale ne všichni disponuji opravdu kvalitním salónem a potřebnými zkušenostmi. Proto všem lze doporučit návštěvu opravdu kvalifikovaného odborníka, který se jednak může pochlubit širokým portfoliem své práce, ale také moderně vybaveným studiem.

Permanentní make-up v Praze je dostupný všem

Jelikož má obličej mnoho a mnoho míst, kde lze provést mikropogmentaci, tak je možno radikálně snížit cenu celé procedury výběrem pouze určitých partií.

Díky tomu lze nalézt ceny operací od 2.000 Kč,- nahoru. Ceny se opravdu liší salón od salónu, ale dveře jsou otevřeny všem a Praha je velká.

Účinná pomoc lidem s kožní deformací

Permanentní make-up si velice oblíbili lidé, kteří v důsledku patřičných onemocnění nebo úrazu trpí kožními deformacemi. Permanentní make-up dokáže tyto deformace vhodně zamaskovat a tak se může snadno stát, že lidé, kteří se jinak bojí vyjít na veřejnost, získají velkou dávku sebevědomí a otevřou se jim dveře široké socializace a s tím souvisejícího duševního zdraví. Co vše permanentní make-up obnáší je pěkně rozepsáno tady.

Cesta jak být šetrnější ke svému zdraví

Běžná kosmetika může být někdy pro kůži vyloženě agresivní, mohou vznikat nepříznivé reakce a ve výsledku jsme pouze zklamaní. V případě permanentního make-upu vám skutečný odborník vždy poradí a vy přesně víte, do čeho jdete a tak se nemusíte bát zbytečně vyhozených peněz nebo poškozené kůže.

Jestliže vám záleží na vaší kráse, tak permanentní make-up je téma, které by vás mělo určitě zajímat.