autozastavárna brno

Autozastavárna v Brně

Možná nevíte, jaké autozastavárny Brno nabízí. Dál už nehledejte! Pokud jste se ocitli v nečekané finanční tísni, máme pro vás dobrou zprávu. Pomůžeme vám! Kromě Prahy nás totiž najdete právě v Brně a dalších městech. Jste unaveni cestováním po bankách a s neúspěchem se vracíte domů? Potřebujete v co nejkratším termínu sehnat finanční pomoc? Jestliže je vaše odpověď na alespoň jednu z otázek ano, tak pro vás může být právě půjčka se zástavou auta řešením.

Autozastavárna jako výhodný finanční produkt!

Možná se ptáte na to, co se pod zástavou auta vlastně skrývá. Je to finanční produkt, kterého může využít každý, kdo vlastní automobil. Auto nám dáte do zástavy a výměnou za něj od nás dostanete odpovídající peněžní částku – půjčku. Pokud se vaše finanční situace zlepší a auto si budete chtít zpátky odkoupit, rádi vám vyhovíme. Tímto vám nabízíme příjemnější řešení než je prodej vozu. Ten může být mnohdy nevýhodný a o své tolik potřebné auto tímto přijdete.

Zastavujeme auta všeho druhu!

Zastavujeme osobní auta, nákladní a také užitkové. O zástavu auta si u nás může požádat jak fyzická tak i právnická osoba. Co se týče stáří automobilu, zastavíme novější i starší typy. To se samozřejmě projeví na částce, kterou jsme ochotni vám půjčit.

Myslíme na Vás!

Některá zastavárna aut po vás může požadovat, abyste při zástavě svého automobilu, zanechali vůz na určeném místě. To by znamenalo, že ho po dobu zástavy nesmíte používat. U nás z takového přístupu nemusíte mít žádný strach! Pokud si zastavíte auto u nás, můžete ho nadále používat, protože víme, že život bez auta může být komplikovaný a chceme Vám ho co nejvíce ulehčit.

Čtyři kroky k zástavě auta

Nyní o postupu, který provází proces zástavy auta. Zástavu aut nabízí u několika společností, které mnohdy nemyslí na své klienty. U nás se nemusíte bát zdlouhavého vyplňování formulářů, s kterým se můžete setkat u jiných autozastaváren. Pokud bude vše v pořádku, odejdete od nás do 30 minut s hotovostní půjčkou v kapse.

Krok první – Ověření vozu

Nejdříve je třeba vyčíslit maximální hodnotu půjčky, kterou vám můžeme poskytnout. Naši proškolení zaměstnanci prohlédnou celý vůz, zjištěné závady si zapíší. Všechny zjištěné informace pak použijí při výpočtu částky.

Krok druhý – Určení hodnoty vozu

Hodnotu vozu pro vás vypočítáme zdarma. Ta pro vás zároveň znamená maximální půjčku, kterou od nás můžete dostat. Nemusíte však zvolit půjčku v celkové výši hodnoty vašeho vozu.

Krok třetí – Vyplacení půjčky

Dostanete od nás smlouvu, která bude obsahovat výši úroku, poplatky a dobu, na kterou dáváte vůz do zástavy. Pokud vám bude smlouva vyhovovat, podepíšete ji a dostanete od nás příslušnou částku v hotovosti.

Krok čtvrtý – Vykoupení vozu zpět

S poslední splátkou půjčky dojde k ukončení smlouvy. Jestliže jste využili možnosti zaparkování vozu u nás, můžete si ho vyzvednout a odvést.

Kde nás najdete?

Najdete nás také v PrazeOstravě, Liberci, Kladně a v Plzni. Stačí nám napsat nebo zavolat a dohodnout s námi setkání!

Potřebné doklady

  • Doklad totožnosti
  • Dokument, který potvrzuje vaši adresu (např. účet za elektřinu nebo internet)
  • Malý technický průkaz
  • Velký technický průkaz (tam je nutno uvést, že jste jediným majitelem vozu)
  • Servisní knížka
  • Doklady o pojištění vozu a poslední prohlídce STK

Půjčka

Naše půjčka je nebankovním produktem. Nezajímá nás tedy, jestli se nacházíte v registru dlužníků a nemusíte dokládat ani váš příjem. Výše půjčky záleží na tom, v jakém stavu je vaše vozidlo. To ohodnotí naši proškolení zaměstnanci.

Využít můžete také pouze naší služby kalkulace zástavy, která je zdarma a na počkání. Podle toho se pak můžete rozhodnout, jestli máte o zástavu zájem nebo ne.

Shrneme pro vás důležité informace při zástavě vozu.

Poplatky

Poplatky se odvíjí podle výše půjčky a podle délky zástavy auta. Přesnou částku vám sdělí zaměstnanci autozastavárny.

Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu

Navštivte nás a naši vyškolení zaměstnanci vám provedou nezávaznou kalkulaci vašeho vozu zdarma