Autozastavárna Fiat

Zástava Fiatů

Vlastníte vůz značky Fiat a trápí vás tíživá situace, či jen potřebujete nějaké peníze navíc?

Zastavujeme Fiaty všech modelů a jakéhokoli věku. Naši technici jsou mistři svého řemesla, a proto dokáží adekvátně určit výši půjčky vašeho vozu!

Chcete svůj vůz zastavit, ale nevlastníte osobní auto? Žádný problém, u nás zastavujeme nejen osobní vozidla, ale i nákladní a užitková.

Zástava Fiatu bez ztráty Fiatu

Nejsme jako ostatní autozastavárny, kde si váš vůz dají pod zámek a vy odcházíte domů po svých. Se službami, které naše autozastavárna poskytuje, můžete své vozidlo používat i nadále, což ocení hlavně lidé, kteří jsou na svém autě pracovně závislí.

Kromě Prahy nás najdete také v Brně, Ostravě, Liberci, Plzni nebo na Kladně.

Nezastavujeme jen osobní vozidla

Není třeba se hned vozu unáhleně zbavovat prodejem narychlo, který by nemusel být tak výhodný, jak byste si představovali. Raději ho u nás zastavte a nadále jej využívejte!

Vyřízení půjčky

Vyřízení vaší půjčky, včetně vyplacení peněz v hotovosti, nám zabere maximálně 45 minut. Nemusíte se obávat, že by vaše vozidlo bylo zastaveno výrazně pod cenou. Vyplacení částky je až ve výši 70 % skutečné současné hodnoty vašeho vozu.

Naši technici vás rádi se vším obeznámí a vysvětlí vám, co, jak a proč je právě takto naceněno.

Férové financování vozů

Většina společností má ve smlouvách skryté náklady, kterých si zákazník na první pohled nemusí všimnout.

U nás jsme však féroví. Netajíme vám žádné skryté náklady – u nás se nemůže stát, že byste vyhazovali peníze z okna za nic.

Není třeba dokládat příjmy ani registr dlužníků

Nemusíte dokládat své příjmy a stejně tak nebudeme nahlížet ani do registru. Nebudeme se zbytečně ptát na otázky, které by vám mohly být jakkoliv nepříjemné nebo by vás mohly obtěžovat.

Zavazujeme se za rychlý a pohodlný průběh spolupráce od jejích počátku, až do konce.

Každému z našich zákazníků sestavujeme individuální úvěr, který nejlépe vyhovuje mu samotnému a jeho schopnosti splácet. Stále nevěříte? Přijeďte se za námi sami přesvědčit nebo nás kdykoli kontaktujte!

Zjistěte cenu svého vozu

Po odeslání poptávky se vám ihned ozveme.