Hotovostní Půjčka v Praze

Hledáte-li způsob, jak se co nejrychleji dostat k penězům na úhradu svých dluhů, může pro vás hotovostní půjčka v Praze v naší autozastavárně představovat velmi přívětivou alternativu. Nenahlíží totiž do rejstříku trestů ani nevyžaduje ručitele.

Hotovostní půjčka bez zbytečného papírování

Potřebujete získat peníze opravdu rychle? Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo celý proces půjčky už od prvního kroku maximálně optimalizovat. Od podpisu smlouvy tak své peníze dostanete do 30 minut. Podívejte se, jak to celé funguje.

3 snadné kroky k vaší půjčce

  1. Vyplňte on-line žádost na našich stránkách nebo zavolejte na zákaznickou linku.
  2. Navštivte nás v Praze, Liberci, Brně, Ostravě, Plzni nebo Kladně a podepište smlouvu.
  3. Vyčkejte na vyplacení peněz (maximálně 30 minut).

Ano, tak jednoduché to skutečně je. Nevyžadujeme potvrzení o pravidelném příjmu, výpis z rejstříku trestů ani se nebudeme pídit po záznamech v registru dlužníků. Pokud si pečlivě připravíte vše potřebné, získáte požadovanou hotovost do půl hodiny a odejdete spokojeně domů s bankovkami v kapse a dobrým pocitem. A jak můžete vy sami přispět k co nejhladšímu průběhu celého procesu?

Jen pár formalit

Abychom vám cestu k půjčce co nejvíce zjednodušili, zredukovali jsme seznam potřebných dokladů a dokumentů jen na tyto položky:

  1. Doklad o vlastnictví vozu – u fyzických i právnických osob nám stačí zápis vaší osoby jako jediného majitele v TP (u firem vyžadujeme ještě výpis z obchodního rejstříku).
  2. Připravte si také platný doklad totožnosti, nejlépe občanský průkaz (ale postačí i pas).
  3. Pro jistotu se vybavte ještě dalším dokumentem, potvrzujícím vaši aktuální adresu – může jít třeba o vyúčtování za energie nebo internet.
  4. A chybět by vám neměly ani dokumenty související s pojištěním vozidla a poslední prohlídce STK.

Výjimky pro nestandardní životní situace

Bod číslo jedna však neberte jako nepřekročitelné dogma. Rádi vám pomůžeme i v případě, že žádné vozidlo nevlastníte nebo nesplňujete podmínky nutné pro zástavu (například stále splácíte leasing). Stačí, když jako zástavu poskytnete auto svých rodičů nebo dobrého přítele.

Jsme diskrétní, takže přítomnost vašeho ručitele přímo na pobočce nevyžadujeme. Postačí nám pouze ověřená plná moc a vše může proběhnout tak, jako obvykle.

Nezáleží na tom, jaké vozidlo máte

Své služby neomezujeme pouze na nová auta jako některé jiné společnosti. Rádi vezme do zástavy i ojeté automobily, ale také motocykly, jachty nebo jiné motorové stroje. Prakticky jakýkoliv dopravní prostředek se tak může stát vaší cestou k rychlé a bezpečné půjčce s výplatou přímo na ruku!

Navštivte nás kdykoliv

Má pro vás každá minuta cenu zlata? Kontaktujte nás okamžitě přes telefonickou linku nebo webový formulář. Vaše požadavky vyřídíme rychle a profesionálně, a to dokonce i o víkendu, pokud si předem domluvíte schůzku! Půjčujeme vám až do 70 % hodnoty automobilu a za odhad ani další služby nevyžadujeme žádné poplatky předem.

Seznamte se s naší nabídkou – zn. bez závazků

Naopak – všechny konzultace mohou proběhnout nezávazně, a vy se následně můžete z pohodlí domova rozhodnout, zda a v jaké míře naše služby využijete. Necháme na vás, kolik peněz si půjčíte nebo jak rozložíte své splátky. A neomezíme vás ani v užívání vozu, pokud si to nebudete přát. Můžete tak čerpat výhodnou půjčku, a přitom stále sedět za volantem.

Využijte našich služeb a vsaďte na rychlou a dostupnou půjčku. Vsaďte na profesionály v oboru a získejte maximální možnou protihodnotu za váš vůz. Objevte výhody rychle dostupné půjčky, kterou si nastavíte přímo na míru, a to třeba i opakovaně!

Zjistěte cenu svého vozu

Po odeslání poptávky se vám ihned ozveme.