Nebankovní půjčka jako nejrychlejší zdroj financí

Již do 30 minut od chvíle, kdy k nám přijdete, můžete dostat peněžní obnos v hotovosti. Je to ta nejrychlejší a nejvýhodnější půjčka, jakou si dokážete představit. Umíme se vžít do situace každého, kdo se ocitne ve finančních problémech nebo jednoduše potřebuje rychle nakoupit výhodné zboží pro své podnikání. Stát se může cokoliv a vy nemusíte mít zrovna dostatek finančních prostředků. U nás vyřídíte vše jednoduše a bez průtahů.

Rychlá půjčka – jak na to?

  • Kontaktujte nás s vaším požadavkem – můžete využít e-mail, on-line formulář nebo nám zavolat a domluvit si schůzku.
  • V případě písemné formy se vám co nejdříve ozveme s předběžnou nabídkou orientační částky, kterou jsme schopni vám poskytnout.
  • Na základě našeho odhadu se můžete rozhodnout, zda naše služby využijete, případně, v jaké výši.
  • Pokud se vám naše podmínky budou líbit, navštívíte nás a všechno vyřídíme velmi pohotově, k vystavení smlouvy je potřeba opravdu jen pár minut.
  • Potom už máte potřebné peníze k dispozici, a dokonce můžete ve vašem autě i nadále jezdit!

Půjčka ihned – Výhody naší zastavárny

Naše půjčka na zástavu se týká jakéhokoliv vozidla a je určena pro fyzické osoby i pro podnikatele. Zastavit dokážeme všechny druhy aut, auta osobní, nákladní a také užitková, třeba z vašeho podniku.  Mohou to být nová auta i starší ročníky, vždy záleží na aktuálním stavu.  Pokud byste si to přáli, můžete si vozidlo nechat po dobu sjednanou ve smlouvě zaparkované v naší bezpečné hlídané garáži.

Průběh vyřízení půjčky

Na cestě formalit vás provede náš ochotný a proškolený zaměstnanec, vy se nemusíte o nic starat, jen mějte připravené všechny doklady pro příznivý průběh vyřízení.

Prohlídka stavu vašeho auta

Naši odborníci zjistí, jak vypadá vaše auto uvnitř i zvenku, prohlédnou i karoserii. Zhodnotí tak celkový technický stav vozidla, s kterým vás seznámí.

Výpočet částky

Zkonzultujeme s vámi maximální hodnotu půjčky, kterou vám můžeme zajistit. Nemusíte využít maximum, třeba vám bude stačit jen část, záleží pouze na vás.

Výplata půjčky v hotovosti

Sepíšeme smlouvu, ve které vás seznámíme se všemi formalitami, jako je výše úroku, poplatku a délka doby, na kterou smlouvu uzavíráme. Budete-li souhlasit, vyplatíme vám smluvenou částku přímo na ruku.

Zpětný odkup vozu

Dle dohodnutých podmínek splácíte půjčku postupně a s poslední splátkou dochází k ukončení všech vašich závazků. Pokud jste si nechali auto u nás, teď si jej můžete vyzvednout a spokojeně odvést zpátky domů.

Co budete potřebovat k vyřízení půjčky?

Stačí, abyste byli plnoletí a předložili nám doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas). Právnické osoby, které si chtějí vyřídit půjčku na firmu, doloží aktuální výpis z obchodního rejstříku a platný doklad totožnosti.

I vaše auto má své doklady – malý technický průkaz, velký technický průkaz, ve kterém jste zapsáni jako jediný majitel, servisní knížka a doklady o pojištění vozu a poslední prohlídce STK. A to je vše! Žádné nahlížení do registru dlužníků, ani prokazování příjmů.

Proč byste měli využít našich služeb?

Naše autozastavárna vám nabízí okamžitou pomoc, a to formou zapůjčení peněz na dobu nezbytně nutnou. Máte jistě mnoho dobrých důvodů, proč zrovna teď potřebujete finance a my máme možnost vám pomoci v ten pravý čas.

Neprodávejte své auto

Jestli vás napadlo, že kvůli rychlým penězům vaše auto prodáte, nedělejte to a raději přijďte k nám!

Bude výhodnější vaše auto na krátký čas zastavit, než jej v rychlosti prodat, protože to bývá spojeno s rizikem a častou ztrátou. Nemluvě o tom, že díky nám o váš vůz nepřijdete.

Jsme profesionálové

Potřebujete finanční podporu a nikdo z vašich známých o tom nemusí vědět. Individuální přístup, solidní jednání a diskrétnost – to vám můžeme zaručit.

Půjčka bez ručitele

Nejsme bankovní instituce, nepožadujeme dalšího ručitele, stačí vám opravdu jen váš vůz. Nemusíte se obávat ani kontroly v registru dlužníků.

Nabídka nejvyššího možného obnosu

Po ohodnocení stavu vozidla jsme schopni vám vyplatit částku až do 70 % jeho skutečné hodnoty. Pokud nebudete chtít využít celou sumu, můžeme se domluvit na menším obnosu.

Předčasné ukončení smlouvy

Může se stát, že doplatíte vaši půjčku rychleji, než bylo sjednáno. V takovém případě můžeme samozřejmě ukončit smlouvu s touto poslední splátkou.

Možné prodlení platby

Někdy se stane, že nestihnete ze závažných důvodů půjčku splatit. I v takovém případě najdeme společné řešení. Můžeme vaši smlouvu prodloužit.

Daňové náklady pro podnikatele

Právnické osoby a osoby samostatně výdělečně činné si mohou poplatky za zástavní půjčku uplatnit ve svých daňových výdajích.

Nabídka zdarma a předem

Je uklidňující vědět, kde vám půjčí, až to budete potřebovat. Stanovíme vám zdarma předběžnou kalkulaci zástavy a vy se můžete v klidu doma rozhodnout, zda vám naše nabídka vyhovuje.

Nemusíte obíhat banky a shánět ručitele, nemusíte dlouho zůstávat v nejistotě, zda potřebné peníze získáte a kdy. Přijedete zkrátka k nám a my zařídíme všechno ostatní. S každým zákazníkem jednáme individuálně, ochota a profesionalita jsou samozřejmostí. U nás vás vždycky rádi přivítáme.