Nebankovní Půjčka v Praze

Cílem naší autozastavárny je rychlá nebankovní půjčka v Praze s prakticky okamžitou výplatou peněz na ruku bez zbytečného papírování. Bankovky se mohou ve vaší dlani hřát už půl hodiny od podpisu smlouvy. Nečekáte na pomalé bankovní převody ani nemusíte hledat nejbližší bankomat. Své závazky tak můžete urovnat rychle a bez zbytečného stresu.

Nebankovní půjčka od profesionálů

Lidé, kteří hledají pomoc v sektoru nebankovních půjček, mívají často díky nepříznivému sledu událostí ve své finanční historii nějakého kostlivce ve skříni. I malý dluh na faktuře od mobilního operátora tak může přerůst v obrovský problém, s jehož řešením vám už žádná banka nepomůže – bez ohledu na to, jak věrným, movitým nebo spolehlivým zákazníkem jste v minulosti byli.

Naše služby se však na vaše prohřešky neptají. Jako záruka nám postačí vozidlo v osobním vlastnictví (bez leasingu či dalších závazků) a podpis přímo na místě. Můžete se spolehnout na absolutní diskrétnost našich obchodních zástupců, vaše údaje třetím stranám nikdy nepředáváme.

Nadstandardní přístup pro každého

Nemusíte se zpovídat ze svých chyb nebo uvádět, na co získané peníze potřebujete. Jsme rychlí a ve všech ohledech profesionální. Nevyžadujeme žádné poplatky předem, nabízíme bezplatné a nezávazné ohodnocení vašeho vozu, a smlouvu vám rádi zapůjčíme domů pro důkladné prostudování. Nechceme vás v žádném případě tlačit ke zdi, ale nabídnout pomoc v ožehavých životních situacích.

Půjčka se zástavou auta je rychlá a bezpečná

Zajímá vás, jak naše půjčka ručená autem funguje? Je to jednoduché! Osobní automobil patří k velmi hodnotným částem majetku nejenom v soukromé, ale také podnikatelské sféře. Postačí, aby byl ve vašem vlastnictví nebo patřil vámi vlastněné firmě a už máte perfektní základ pro rychlou a spolehlivou půjčku.

Auto jednoduše dáte do zástavy a získáte za něj až 70 % jeho aktuální hodnoty. Jakmile vše splatíte, bude automobil opět váš, a to bez dalších omezení. Nemusíte tak riskovat ztrátu bydlení nebo se obávat vzniku dalších dluhů.

Naše rychlá půjčka v Praze se vám přizpůsobí

Standardně zastavujeme vůz na dobu jednoho měsíce (30 dní), ale rádi vám vyjdeme vstříc, pokud budete potřebovat tuto dobu prodloužit nebo naopak vykoupit své auto o něco dříve. A společně dokážeme najít řešení i v případě, že se vám v rozhodné lhůtě stane nějaká nepříjemnost, a vy tak nebudete moci naplno dostát svým závazkům.

Hotovost až do 70 % hodnoty vozu

Zcela ve vaší režii necháváme také rozhodnutí, kolik peněz si od nás půjčíte. Nemusíte využít plný potenciál své půjčky, ale naopak si půjčit jen pár tisíc do výplaty, a to klidně i opakovaně. Jde o skvělé řešení v případě, že právě čekáte na prémie nebo má váš zaměstnavatel problém s vyplácením mezd.

Na rozdíl od jiných známých subjektů poskytujeme půjčku jak na nová auta, tak i na vozidla, která už mají takříkajíc něco za sebou. Ve všech případech hodnotíme celkový stav vozu, v němž je rok výroby jen jedním z mnoha kritérií.

Výpomoc od přátel? I to je u nás možné!

Nemáte v rodině auto, které by splňovalo všechny potřebné podmínky, ale svou pomoc vám nabídli třeba rodiče nebo kamarádi? I k tomuto řešení jsme vstřícní. Stačí, když nám předložíte ověřenou plnou moc (stačí zajít k notáři nebo na některou z poboček Czech Point u České pošty) a vše může proběhnout jako obvykle.

Pomocná ruka pro malé i velké živnostníky

A stejnou pomoc nabízíme i firmám. Stačí, aby vozidlo (nebo rovnou celý vozový park) bylo vedeno na vaše jméno, a získáte od nás stejně výhodné podmínky jako soukromý vlastník. Nedovolte zpožděným platbám od dodavatelů, aby zdiskreditovaly vaše dobré jméno u zákazníků! Využijte naší přívětivé půjčky se zástavou vozu, kdykoli se dostanete do problémů! A jako bonus si poplatky za námi poskytované služby můžete uplatnit v daňovém přiznání jako výdaje související s podnikáním.

Potřebujete rychlou půjčku, ale chcete zůstat mobilní? Známe řešení!

Vzdát se jediného rodinného vozu může být pro rodinu bydlící mimo centrum města prakticky nemožné. I v těchto situacích vám však dokážeme vyjít vstříc a nabídnout méně obvyklou variantu půjčky ručené autem.

Splácíte a jezdíte zároveň

Své vozidlo tak nemusíte bezpodmínečně nechávat na našem odstavném parkovišti. Stačí se zmínit našemu obchodnímu zástupci nebo operátorovi na zákaznické lince, a my vám připravíme smlouvu na míru tak, abyste svůj vůz mohli i nadále používat, a přitom získali maximum peněz z půjčky.

Splácíte, ale své auto necháte u nás

Pokud by vám však přece jenom vyhovovala méně náročná varianta, nabídneme vám odstavení auta na našem zabezpečeném parkovišti (dohled kamer 24 hodin denně) a garanci, že po celý čas půjčky nebude s vaším majetkem nikdo manipulovat. A jakmile půjčku splatíte, můžete si své auto okamžitě odvézt a nadále neomezeně používat.

Rychlá cesta k penězům pro všechny

Je jen na vás, kterou variantu zvolíte. Pokud si nebudete jistí, neváhejte se poradit s naším profesionálem, ať už osobně nebo na telefonické lince zákaznické podpory. Nechte si u nás připravit půjčku přesně na míru, která bude ve všech ohledech maximálně respektovat vaše přání a požadavky! Nečekejte, až vám závazky přerostou přes hlavu a cesta z kolotoče dluhů bude téměř nemožná. Vyzkoušejte, jak funguje naše rychlá půjčka se zástavou vozu třeba hned teď!