Nejrychlejší půjčka!

Dostali-li jste se do finančních potíží, máte nepředpokládané náklady a je-li každá minuta pro vás drahá, může vám pomoci co nejrychlejší půjčka. Tu najdete právě u nás v autozastavárně, protože mezi vaším příchodem s vozidlem a odchodem s penězi nemusí uběhnout více než 30 minut. Jednání jsou totiž jednoduchá, papírování jsme srazili na minimum a zdlouhavá čekání u nás taktéž nevedeme.

Nejrychlejší půjčka na trhu v pouhých čtyřech krocích

U nás se nemusíte zaobírat žádnými složitostmi. Stačí pouze přijet s vozidlem a potřebnými dokumenty, načež určíme jeho hodnotu. Podle toho se určí částka, kterou si můžete zapůjčit a po několika nezbytných krocích můžete odejít s penězi. Půjčka se následně řeší pomocí splátek.

Přesné určení hodnoty

Nejprve odhadneme cenu na základě modelu, značky, počtu najetých kilometrů a stáří vozu, o což si ostatně můžete zažádat i přes náš web. Následně vozidlo, ať už osobní, nákladní či užitkové, dostanou naši vyškolení odborníci, kteří jej důkladně celé prohlédnou. Studují například stav karosérie, opotřebení motoru či vzhled interiéru. Nakonec je určená hodnota ještě upřesněna podle aktuální situace na trhu.

Půjčte si, kolik chcete

Toto vše pro vás provedeme rádi zdarma a bez jakýchkoliv poplatků. Následně můžete čerpat až 70% hodnoty vozidla. Kolik z této hodnoty budete chtít je pouze na vás, zdali pouze několik tisíc, nebo celou částku.

Nejrychlejší nebankovní půjčka pro každého

Najdete u nás i několik bonusových služeb. Naše služby poskytujeme i právnickým osobám, přičemž ty si mohou poplatky za námi poskytované služby uplatnit jako podnikatelské výdaje. Mimo to nabízíme i daňové výhody pro podnikatele, takže pro vaše podnikání nebudete takováto půjčka v žádném případě kontraproduktivní. Obávat se nemusíte ani splácení. Splátky jsou flexibilní a určené vám na míru, takže se vyhnete začarovanému úvěrovému kruhu jako u mnoha bank.

O vozidlo nepřijdete

Pokud se u nás rozhodnete vaše vozidlo zastavit, neznamená to, že jej u nás musíte nechat. U většiny autozastaváren se jedná o běžnou praxi, kdy vůz dostanete zpět až po splacení půjčky, nicméně nikoliv u nás. My chápeme, že jej potřebujete ať už pro dojíždění do práce, vožení dětí do školy apod., takže si jej můžete v případě zájmu ponechat i během splácení.

Nejrychlejší půjčka bez registru dlužníků

Na rozdíl od ostatních bankovních a nebankovních institucí od vás nepožadujeme některé citlivé informace. Proto nenahlížíme dokonce ani do registru dlužníků a nechceme po vás, abyste doložili své příjmy. Jednání jsou diskrétní a informace o vás a o vaší půjčce se nedostanou k nikomu dalšímu.

Co s sebou

Postačí, když si s sebou vezmete váš doklad totožnosti (pas, občanský průkaz…), oba technické průkazy, servisní knížku, doklady STK, doklady o pojištění, dokument, který nám potvrdí vaši adresu a náhradní klíče. Samozřejmě musíte přijet s vaším vozem. Naše služby poskytujeme i právnickým osobám, přičemž ty si s sebou musejí přinést i živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku.

Konec obavám

Potřebujete-li tedy zapůjčit peníze, nyní již není nad čím váhat. Báli-li jste se složitého papírování a zdlouhavého vyřizování, u nás se s tím nesetkáte. Stejně tak u nás nenarazíte na jakékoliv nejasnosti a se vším vám rádi pomůžeme. Půjčku zde navíc získáte nejrychleji na trhu, ve tři hodiny přijedete a ve čtyři již můžete spokojeně peníze využívat.