Půjčka v hotovosti v Brně

Hledáte-li rychlý způsob nabytí financí, naše půjčka v hotovosti je pro vás tou správnou volbou. Dostali-li jste se do tíživé finanční situace, nebo si chcete udělat radost nějakou investicí a potřebujete získat peníze, můžete využít služeb naší autozastavárny v Brně, kde vám s radostí potřebné finance poskytneme. Ať už vlastníte nové či staré auto, nákladní vůz či užitkové vozidlo, rádi jej zdarma naceníme a pokud se ho rozhodnete zastavit, okamžitě vám vyplatíme i peníze. Najdete nás ve většině velkých měst a to právě i v Brně.

Půjčka v hotovosti se vyplatí každému

Této služby můžete využít jakožto fyzická i právnická osoba. Jedná se o nebankovní produkt, takže na rozdíl od většiny ostatních bankovních a nebankovních institucí, nestudujeme vaši finanční historii. Nestane se vám u nás, že bychom vám půjčku neposkytli kvůli nějakému malému prohřešku z minulosti.

Můžete být bez obav

Vše je diskrétní a citlivé informace o vás se nedostanou k žádné třetí osobě. Dokonce nenahlížíme ani do registru dlužníků a nemusíte dokládat své příjmy. Nabízíme i daňové výhody pro podnikatele a poplatky za naše služby lze uplatnit jako výdaje v podnikání. Taktéž nepotřebujete doložit dalšího ručitele, protože ručíte svým vozem.

Vše bez nepříjemností

K vyřízení nám stačí pouze váš doklad totožnosti, dokument potvrzující vaši adresu, malý a velký technický průkaz, rezervní klíče, servisní knížka a doklady o pojištění a prohlídce STK. Chcete-li využít našich služeb jakožto právnická osoba, musíte dodat ještě výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list.

Respektujeme vaše přání

Naše půjčky nejsou komplikované a byrokraticky složité jako v ostatních bankovních a nebankovních institucích. Smlouvu vám klidně zapůjčíme domů, abyste si ji mohli v klidu prostudovat. Postaráme se o vás ihned po příchodu, nebudete muset nikde čekat.

Hotovostní půjčka dle vašich přání

Hodnotu vozidla nejprve odhadneme podle stáří (respektive roku výroby), počtu najetých kilometrů a modelu, o což si můžete zažádat i pomocí webového formuláře, na nějž vám ihned odpovíme. Taktéž se na nás můžete obrátit telefonicky. Následně jej naši proškolení odborníci prohlédnou a podle technického stavu interiéru, karosérie a motoru určí přesnou cenu. Tu může snižovat například koroze, problémové součástky nebo výrazné známky používání.

Půjčte si, kolik chcete

Nabídneme vám finance až do 70% hodnoty vozidla, která je mimo jiné ovlivněna i aktuální situací na trhu, respektive nabídkou a poptávkou. Následně záleží pouze na vás, kolik peněz z celkové částky budete čerpat a dle toho se bude odvíjet i cena zpětného odkupu vozidla, jenž se splácí pomocí splátek, které jsou flexibilní a na míru. Má-li vaše vozidlo hodnotu 90 000 Kč, můžete si zapůjčit jak 60 000 Kč, tak i třeba 5 000 Kč. Nemusíte se u nás obávat ani žádných skrytých poplatků a nákladů, které by se mohly sčítat a následně vás nemile šokovat.

Jezděte i během zástavy

Mnohé společností, které nabízejí uložení auta do zástavy, vás mohou překvapit tím, že budete muset auto ponechat na jejich parkovišti až do okamžiku splacení půjčky. My nicméně chápeme, že vozidlo pro vás může být velmi důležité a proto nabízíme i službu, kdy můžete se zastaveným autem nadále jezdit. Nemusíte se tak obávat, že skončíte bez auta.

Směle do toho

Domluvte se s námi v Brně pro hotovostní půjčku a půjde-li vše bez komplikací, za 30-45 minut můžete odejít s penězi. Vše vyjednáme diskrétně a rychle, případné otázky vám objasníme a dokonce můžete i nadále jezdit ve vašem autě. Budeme se vám snažit ve všem vyjít vstříc jak během vyřizování, tak i v průběhu splácení.