Půjčka v Praze Ihned

Půjčka v Praze ihned je dostupná pro vás, kdo vlastníte auto a potřebujete okamžitě získat peněžní prostředky. Nabízíme vám nejrychlejší a nejvýhodnější půjčku, jednoduše a bez zbytečných průtahů a papírování. Do 30 minut můžete mít vše vyřízeno a odcházet s požadovanou peněžní částkou a dobrým pocitem.

Půjčka ihned – Peníze bez rizika

V dnešní době potřebujete rychle jednat. Okamžitě zareagovat na výhodnou nabídku nebo když se vám naskytne příležitost investice, kterou nechcete propásnout. Ne vždy máte dostatek finanční hotovosti právě k dispozici. Proto je zde naše služba půjčky na zástavu vašeho vozidla.

Výhody naší půjčky na ruku

Naše půjčka je vhodná pro každého – pro fyzické osoby i pro podnikatele. Získané peníze můžete použít na cokoliv. Do zástavy přijímáme všechny značky aut, a to jak auta osobní, tak i nákladní a užitková.

Do naší autozastavárny přijímáme nová i starší auta. Nejlepší na této půjčce je, že si svůj vůz necháváte dále k užívání, a to bez jakýchkoliv omezení. Pokud zrovna nepotřebujete s autem jezdit, můžete si ho po dobu půjčky nechat bezpečně zaparkované u nás.

Jak bude vypadat zástava vašeho auta?

Abyste dostali co nejrychleji peníze, které potřebujete, stačí absolvovat pár snadných kroků:

  • Kontrola stavu vašeho vozidla – naši proškolení zaměstnanci prohlédnou důkladně exteriér i interiér auta, zkontrolovat je potřeba i karoserii kvůli možné korozi. Jejich rychlá expertíza vám dá přehled o celkovém technickém stavu vozidla.
  • Výpočet částky – vyčíslena bude maximální výše sumy, kterou vám můžeme půjčit. Vy získáte zároveň přehled o tom, jakou hodnotu na trhu vaše auto má. Toto nacenění vám uděláme zdarma a vy se tak můžete v klidu rozhodnout o výši vaší půjčky. Pokud vám stačí menší suma, nemusíte využít maximum.
  • Vyplacení půjčky – předložíme vám smlouvu, ve které se dozvíte všechny potřebné informace – výši úroku, poplatků a dobu, na kterou váš vůz zastavujete. Po vzájemném odsouhlasení smlouvu podepíšeme a pověřený zaměstnanec vám vyplatí smluvený peněžní obnos v hotovosti.
  • Zpětné vykoupení vozu – půjčku splácíte postupně podle dohodnutých podmínek, s poslední splátkou dojde k ukončení smlouvy a zároveň všech vašich závazků k nám. Pokud máte zaparkované auto u nás, můžete si jej vyzvednout a odvést.

Naše půjčka ihned na ruku – Co k ní budete potřebovat?

Není toho mnoho, co od vás budeme chtít pro vyřízení půjčky. Žádající osoba musí být v každém případě starší osmnácti let. Pokud žádáte o půjčku jako fyzická osoba, budete potřebovat doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas) a dokument, který ověřuje vaši adresu (např. účet za elektřinu, plyn nebo internet). V případě, že chcete půjčit na firmu, jednatel firmy doloží aktuální výpis z obchodního rejstříku a platný doklad totožnosti.

Dále nám poskytnete doklady od vašeho auta – malý technický průkaz, velký technický průkaz, do kterého je nutné uvést, že jste jediným majitelem vozu, servisní knížku a doklady o pojištění vozu a poslední prohlídce STK. Budete-li mít všechny doklady v pořádku, výrazně tím urychlíte vyřízení vaší záležitosti.

Půjčka ihned na ruku – v Praze i jiných městech!

Kromě hlavního města nás najdete také v Brně, Ostravě, Liberci, Kladně a Plzni. Snažíme se vám být co nejblíže. Všude nás najdete po předchozí telefonické domluvě 7 dní v týdnu.

Proč využít služeb naší autozastavárny?

Potřebujete okamžitou pomoc a nechcete obíhat banky a vysvětlovat své potíže a řešit složité a drahé půjčky? Chápeme, že každý může mít někdy nečekané výdaje nebo řeší složitou finanční situaci. Můžete mít mnoho důvodů, my máme však pouze jedno dokonalé řešení. Pomůžeme vám rychle, snadno a diskrétně. Je nám jedno, zda jste pracující, student nebo důchodce, pro všechny platí stejné podmínky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, seriózní jednání je pro nás samozřejmostí.

O vaše auto nepřijdete!

Možná uvažujete o rychlém prodeji auta, abyste získali hotovost. To však bývá rizikové a často nevýhodné, navíc vám přibydou starosti s dopravou. Využijte chytřejší řešení a profinancujte své vozidlo u nás.

Pohodlí

Nemusíte nic složitě zařizovat, stačí nás kontaktovat – můžete vyplnit on-line formulář na našich stránkách nebo nám zavolat a my se vám ozveme s nezávaznou nabídkou zdarma. Podle údajů o vašem voze můžeme stanovit předběžnou kalkulaci zástavy. Vy se následně rozhodnete, zda naši nabídku potvrdíte, či nikoliv. Pokud nás navštívíte osobně, cenovou nabídku vám uděláme na počkání.

Rychlé a solidní jednání

Pohotová prohlídka auta a snadné sepsání smlouvy, to vše vám umožní získat peníze už do 30 minut od vašeho příchodu k nám. Chceme věci zjednodušovat – nekomplikované vyřízení je v našem zájmu.

Žádné skryté poplatky

Výše poplatku u půjčky je stanovena individuálně a sdělíme vám ji při osobní schůzce. Neplatíte žádné další poplatky navíc. Vše je zakotveno ve smlouvě.

Bez dalšího ručitele

Protože nabízíme nebankovní půjčku, nemusíte nám dokládat výši vašeho příjmu, ani nemusíte mít strach, že budeme nahlížet do registru dlužníků. Nepožadujeme žádného dalšího ručitele, u nás totiž ručíte právě jen svým autem.

Vyplacení nejvyšší možné částky

Naši odborní pracovníci se dobře vyznají na současném trhu vozidel, a proto jsme schopni vám nabídnout tu nejvyšší možnou částku za váš automobil až do 70 % aktuální hodnoty vašeho vozidla – podle značky, stáří, momentálního stavu a počtu najetých kilometrů.

Daňově uplatnitelné náklady

Podnikatelé a osoby samostatně výdělečně činné si mohou poplatky za naše služby uplatnit v daňových výdajích.

Předčasné ukončení zástavní smlouvy

Bude-li se vám dařit a budete moci doplatit vaši půjčku rychleji, můžeme se dohodnout i na předčasném ukončení smlouvy.

Prodlení plateb

Pokud by se stalo, že nestihnete půjčku splatit, i tehdy najdeme společné řešení. Dle osobní domluvy můžeme vaši smlouvu prodloužit.

Až budete rychle potřebovat peníze, zkuste to s námi! Máme pro vás ideální financování v ten správný čas a bez rizika. Využijte vašeho auta a našich zkušeností a možností. Jsme solidní firma, která nabízí rychlou finanční pomoc!