Půjčka ručená autem, která se vám přizpůsobí

Jsme autozastavárna – specialisté na půjčky zaštítěné zástavou vozu. Nezůstáváme jen u klasického řešení, jež vyžaduje odstavení vozu na záchytné parkoviště, ale umožňujeme i plnohodnotné užívání automobilu během celé doby trvání půjčky. Poradit si umíme i s vlastnictvím třetích osob (vůz patřící např. rodičům nebo partnerovi), absencí bankovního účtu z vaší strany nebo šibeničními termíny při poskytování půjčky.

Ušetříme váš čas

Díky našim špičkovým službám nemusíte ztrácet čas hledáním potenciálních kupců nebo objížděním autobazarů. Jakmile podepíšete smlouvu, můžete od nás očekávat peníze už do 45 minut, a to hotově. A stejně jednoduchý je i samotný proces schválení půjčky. Pojďte se s ním seznámit podrobněji!

Nevyžadujeme žádné poplatky předem

Půjčku si u nás jednoduše domluvíte přes internet nebo telefonicky. Následně vaše auto posoudí technik, který vůz ocení a navrhne vám maximální možnou výši půjčky. Vše je nezávazné a bez nutnosti hrazení jakýchkoliv manipulačních či rezervačních poplatků.

Poskytujeme nezávaznou kalkulaci zástavy

Nejste si jistí, jestli je půjčka ručená vozem pro vás tím pravým řešením? Zvažujete prozatím více možností? Využijte naší předběžné kalkulace a udělejte si ve všem jasno! Doma si pak můžete vše v klidu promyslet a případně s naším obchodním zástupcem později podepsat smlouvu.

Nabízíme předčasné splacení i možnost prodloužení úvěru

Standardní nabídka půjčky je vypočítávána na 30 dní. Pokud však využíváte naší půjčky do skutečného maxima, není problém tuto lhůtu prodloužit. A stejně jednoduché je i předčasné vykoupení automobilu. Pouze doplatíte částku, která vám zbývá, a budete z naší strany okamžitě zbaveni všech závazků.

Naši půjčku využijete i v nestandardních životních situacích

Přístup k našemu produktu se snažíme všem klientům maximálně zjednodušit. Zbavujeme proto celý proces zbytečné administrativy i neefektivních procedur. Díky nám pro vás nebude půjčka obávaným strašákem, ale přívětivým produktem.

Obejdeme se bez registru dlužníků

Víme, jak jednoduché je dostat se do platební neschopnosti. Vaše údaje z platební historie nás proto vůbec nezajímají. Nebudeme vám klást nepříjemné otázky nebo se dokonce vyptávat u vašeho zaměstnavatele. Vše proběhne maximálně rychle a diskrétně. Vaše osobní data také samozřejmě nikdy nepředáme dalším osobám.

Zastavíme i vůz člena rodiny

Vy sami automobil nevlastníte, ale máte prarodiče s pochopením pro vaši těžkou životní situaci? Stačí, když nám přinesete ověřenou plnou moc od notáře nebo z některého Czech Pointu a vše může proběhnout jako obvykle.

Vyjdeme vstříc i podnikatelům

Opozdil se váš dodavatel s půjčkou nebo potřebujete okamžitou hotovost na nečekané výdaje související s provozem? Vyšlete k nám svého jednatele a využijte skvělých podmínek, které nabízíme malým i velkým firmám! Nikdo nemusí vědět, že se právě potýkáte s menšími finančními problémy, když vás od jejich řešení dělí jen několik jednoduchých kroků!

Půjčka, kterou si nastavíte na míru

Chcete mít kontrolu nad tím, kolik peněz a za jakých podmínek si půjčíte? Hledáte individuální půjčku, která se maximálně přizpůsobí vašim požadavkům a potřebám? Navštivte nás. Garantujeme vám, že se společně domluvíme na všech detailech. A jaké máme na mysli?

Vyberte si formu své autozástavy

Víme, že život bez vozu je pro řadu z nás obtížný. A právě proto si u nás můžete zvolit ze dvou možných variant půjčky ručené autem:

  • Zastavení vozu bez omezení jeho užívání. – Je to jednoduché. Zástavní práva k vozu sice převedete na nás, ale vy ho dál můžete užívat jako obvykle. Nemusíte tak volit mezi výhodnou půjčkou a zdlouhavým cestováním v MHD.
  • Odstavení na záchytném parkovišti. – Hledáte-li maximálně výhodné podmínky půjčky nebo byste se jednoduše báli jezdit s „cizím“ vozem, můžete své auto zanechat po dobu trvání půjčky na našem záchytném parkovišti. Garantujeme vám 24hodinovou ochranu prostřednictvím kamerového systému a jistotu, že s vaším zastaveným majetkem nebude za žádných okolností manipulováno.

Půjčíte si jen tolik, kolik potřebujete

Předem vám řekneme, kolik si od nás můžete půjčit (maximum je 70 % hodnoty vozu) a je jen na vás, jaké procento z této částky využijete. Nelimitujeme vás žádnou minimální výší půjčky. Chybí vám několik tisíc kvůli nevyplaceným prémiím? Zaskočila vás desetitisícová cifra na faktuře za opravu kotle? Nevadí, v obou případech vám rádi vyjdeme vstříc.

Najdete nás po celé ČR

Snažíme se vám být co nejblíže. Proto nás najdete nejenom v Praze, ale také v Brně, Ostravě nebo Liberci a dalších velikých městech. Stačí nás navštívit a nechat si spočítat hodnotu svého vozu a při splnění všech podmínek odejít do 45 minut s hotovostí v kapse.

Máte zájem o výhodnou a rychlou půjčku se zástavou auta? Využijte našich široce dostupných služeb ve všech koutech ČR. Odměnou za vaši důvěru věnovanou naší společnosti bude diskrétní jednání s okamžitou výplatou peněz v hotovosti až do výše 70 % hodnoty vašeho vozu! Vyzkoušejte, jak jednoduchá a vstřícná může půjčka ručená autem být, pokud se obrátíte na profesionály!