Půjčka na ruku jako nejrychlejší peníze bez rizika

Nabízíme vám naše řešení vašich finančních potíží – jednoduché a solidní. Ohodnotíme váš vůz, společně se domluvíme na požadované sumě k zapůjčení a vy můžete ihned použít peníze, na co potřebujete. Pokud však budete chtít, není problém si u nás nechat automobil zaparkovaný po dobu trvání zástavní smlouvy.

Jen čtyři kroky a je to!

  1. Posouzení technického stavu vozidla – dovezete k nám vaše auto, které prohlédneme zvenku i zevnitř a vyhodnotíme jeho stav, abychom mohli určit výši půjčky
  2. Kalkulace půjčky – sdělíme vám částku, která může být až 70 % hodnoty vašeho auta a vy se rozmyslíte, jak vysoká částka by vám stačila.
  3. Smlouva a platba – sepíšeme a odsouhlasíme zástavní smlouvu se všemi potřebnými informacemi, jako je výška poplatku a úroku a doba, na kterou smlouvu uzavíráme. Po jejím podpisu vám pověřený pracovník předá smluvenou finanční hotovost k užívání.
  4. Ukončení zástavy – po poslední splátce půjčky dojde k ukončení smlouvy, pokud máte u nás zaparkované auto, můžete si jej vyzvednout a odjet v klidu domů.

Půjčka na ruku – samé výhody!

Do zástavy můžete dát auto jakékoliv značky, a to auto osobní nebo nákladní, možná jsou i auta užitková, třeba z vašeho podniku. Není pro nás problém přijmout auto nové i starší, záleží vždy na konkrétním stavu vozidla.

Nabídka předem zdarma

Dříve, než k nám vyrazíte osobně, můžete nás kontaktovat také elektronicky. Když vyplníte základní údaje o vašem vozidle v on-line formuláři na našich stránkách, co nejdříve vám odpovíme. Stanovíme předběžnou kalkulaci možné finanční výpomoci. A vy se sami rozhodnete, zda je tato nabídka pro vás vhodná.

Nemusíte prodávat narychlo své auto

Mnoho lidí se ve finanční krizi rozhodne pro prodej auta. To však s sebou nese možná rizika a v řadě případů finanční ztrátu. My vám navrhujeme, abyste si své auto ponechali a pouze jej u nás zastavili. Budete jej moci dále používat a nestresovat se sháněním náhradní dopravy. Případný prodej si pak budete moci rozhodnout v delším časovém horizontu, bez přílišného tlaku na cenu.

Přímo a bez papírování

Profesionální prohlídka auta a snadné sepsání smlouvy. To dohromady znamená, že získat peníze můžete už do 30 minut od vašeho příchodu.

Co k tomu od vás budeme chtít?

  • váš osobní doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas) a potvrzení o vaší adrese (např. účet za elektřinu nebo internet).
  • podnikatel potřebuje aktuální výpis z obchodního rejstříku a platný doklad totožnosti.
  • také si připravte doklady od vozidla – malý technický průkaz, velký technický průkaz, do kterého je nutné uvést, že jste jediným majitelem vozu, servisní knížku a doklady o pojištění a poslední prohlídce STK.

Seriozita a profesionální přístup

Není pro nás rozhodující, kolik je vám let nebo zda jste student či maminka na rodičovské dovolené. U nás řešíme vše individuálně podle vaší momentální situace a potřeby, kterou řešíte. Zároveň nám nemusíte dokládat, za co půjčené peníze utratíte.

Bez skrytých poplatků

Všechno, co u nás budete platit, domluvíme společně v zástavní smlouvě. Také se spolehněte, že na vás nevymyslíme žádné kličky a nejasnosti.

Žádný další ručitel

Poskytujeme nebankovní půjčky, a tak nám nemusíte dokládat výši příjmu. Nepotřebujeme ani nahlížet do registru dlužníků. Nemusíte mít ani žádného dalšího garanta – u nás ručíte jenom svým autem.

Nejvyšší možný obnos

Zaručeně vám stanovíme tu nejvyšší možnou částku za vaše auto až do 70 % jeho aktuální

hodnoty, a to podle momentální tržní ceny. V úvahu musíme samozřejmě vzít stav vozidla a počet najetých kilometrů.

Daňově uplatnitelný náklad

Poplatky za naše služby si mohou právnické osoby vykázat jako daňově uplatitelný náklad.

Možné předčasné ukončení smlouvy

Možná vás zajímá, zda můžete uhradit splátky v dřívějším termínu. Ano, samozřejmě je to možné. Ukončíme tak vaši smlouvu ještě před termínem a vy budete odcházet s klidem a dobrým pocitem.

Prodlení plateb

Může se přihodit i opačný případ, a to takový, že nestihnete půjčku splatit ve sjednaném termínu. Nemusíte se obávat, i v takovém případě najdeme společné řešení a smlouvu prodloužíme.

Dobré reference

Máme mnoho zákazníků po celé republice, kteří našich služeb využili a jsou spokojení, a dokonce se vrací. Přidejte se k nim a zanechte nám vaše hodnocení na webových stránkách naší firmy. Pomůžete tím třeba v rozhodování dalším lidem, kteří se nacházejí v podobné situaci a mohou mít obavy vyzkoušet zatím neznámou formu půjčky na zástavu.

Sedm dní v týdnu

Jste dostupní 7 dní v týdnu. Schůzky domlouváme předem telefonicky. Diskrétnost a seriózní jednání je pro nás stejně důležité jako pro vás. K dispozici vám vždy bude ochotný a proškolený personál.

Naše firma reaguje na aktuální zrychlený a aktivní styl života mnohých lidí, kteří potřebují rychle a elegantně překlenout současné finanční problémy. Proto nabízíme alternativu ke klasických bankovním půjčkám. Bankovní půjčky jsou pro mnoho lidí nedostupné nebo zbytečně zdlouhavé a složité. U nás platí jen vy, vaše auto, několik dokladů a máte to, pro co jste přijeli. Neváhejte se na nás spolehnout – rádi vám pomůžeme.