Přechodnou tíživou finanční situaci vám může pomoci vyřešit půjčka se zástavou auta. Potýkat se s akutním nedostatkem peněžních prostředků se může stát naprosto každému. Může se vám zkrátka něco pokazit a vy rychle přemýšlíte, kde sehnat potřebný obnos.

A právě v takové situaci pro vás máme řešení v podobě půjčky, kterou u nás velmi rychle vyřídíte.

VÝHODY PŮJČKY SE ZÁSTAVOU AUTA

Popisovaný finanční produkt se v poslední době stal poměrně rozšířeným a zároveň i oblíbeným. A to především díky rychlosti jeho vyřízení a nízké administrativní zátěži.

Pozitivní stránkou věci je dále i fakt, že po svých klientech nevyžadujeme nahlížení do registru dlužníků nebo dokládání příjmů. Na tuto půjčku tak dosáhnou i ti, kteří třeba v bance kvůli těmto podmínkám a omezením neuspěli.

PŮJČKA OPROTI ZÁSTAVĚ AUTA – 7 NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK 

Chcete se o tomto finančním produktu dozvědět více? Přemýšlíte nad tím, jestli je půjčka se zástavou auta vhodné řešení právě pro vás? Přečtěte si níže uvedené odpovědi na otázky, se kterými se potýkáme nejčastěji.

Potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte – půjčte si v naší autozastavárně! Svým vozem můžete dále jezdit!

CO POTŘEBUJETE K UZAVŘENÍ SMLOUVY

V případě, že jste se rozhodli zastavit váš vůz, je třeba splnit několik podmínek. V prvé řadě musíte být starší osmnácti let. Samozřejmostí je předložení občanského průkazu. Vy, jakožto osoba, která auto zastavuje, musíte být zapsán ve velkém technickém průkazu.

Pokud je vozidlo registrováno na někoho jiného (například na rodiče nebo partnera), postačí nám ověřená plná moc. Tu si můžete nechat jednoduše ověřit za pomoci notáře, na poště nebo třeba na některém z Czech Pointu.

CO MUSÍ SPLŇOVAT ZASTAVOVANÝ VŮZ

Zastavované vozidlo musí být přihlášeno v České republice. Zároveň nesmí být automobil zatížen jinou zástavou, leasingovou smlouvou a rovněž nesmí být předmětem ručení nějakého dalšího čerpaného úvěru.

NA JAK DLOUHO LZE AUTO ZASTAVIT

Nejčastěji uzavíráme smlouvu na půjčku se zástavou auta na 30 dnů. Pochopitelně zde existuje možnost si svůj vůz vyzvednout i dříve, než tato lhůta uplyne. A stejně tak lze auto zastavit na delší dobu. Na konkrétní době se domluvíme ještě před uzavřením smlouvy.

Potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte – půjčte si v naší autozastavárně! Svým vozem můžete dále jezdit!

NA CO LZE PŮJČKU VYUŽÍT

Půjčka se zástavou auta je čistě neúčelový produkt. To znamená, že nám nezáleží na tom, na co konkrétně finance využijete. Nemusíte nám účel tohoto finančního produktu nijak dokládat, jako to bývá například u některých bankovních společností. Peníze tak mohou sloužit třeba k rekonstrukci bytu nebo nákupu vybavení. Je to na vás.

Trápí vás nedostatek finančních prostředků a rozhodli jste se to konečně změnit? V tom případě nás ihned kontaktujte a poradíme vám se vším potřebným. Anebo se za námi zastavte v Praze, Brně, Ostravě nebo Liberci.

V případě, že jste zde nenašli odpovědi na vaše otázky, nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou navštívit!

Dokážeme vám, že zástava vašeho vozu nemusí být tragickou záležitostí – naopak jde o pomocnou ruku, která vás vyvede z nepříjemné finanční situace.

Potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte – půjčte si v naší autozastavárně! Svým vozem můžete dále jezdit!

KDE SE AUTO NACHÁZÍ V PRŮBĚHU ZÁSTAVY

Svůj vůz můžete buď nadále využívat nebo jej nechat zaparkovaný v našich přilehlých garážích. Zde se o automobil nemusíte obávat, garáže jsou hlídané 24 hodin denně propracovaným bezpečnostním systémem.

CO KDYŽ NEDOKÁŽETE SPLÁCET VČAS

V případě, že se po dobu trvání zástavní smlouvy budete potýkat s dalšími finančními potížemi, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Můžeme se tak společně domluvit na prodloužení trvání zástavní smlouvy, díky čemuž získáte více času pro uhrazení dané částky.

Pokud však nebudete dlouhodobě schopni dostát svým závazkům, stane se váš vůz majetkem naší autozastavárny a bude prodán k pokrytí dluhů, které vznikly vaší platební neschopností.

ZA JAK DLOUHO ZÍSKÁTE PENÍZE

Jakmile se domluvíme na všem potřebném, získáte od nás peníze do 30 minut. Peníze za zastavený vůz vám přitom vyplatíme v hotovosti a není proto třeba být vlastníkem bankovního účtu.

Potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte – půjčte si v naší autozastavárně! Svým vozem můžete dále jezdit!