Půjčky se Zástavou

Půjčky se zástavou fungují na trhu už dlouho, co ale zkusit zastavit vůz a dokonce ho nadále používat? V naší moderní autozastavárně je to možné!

Půjčky se zástavou – Vaše auto nadále využívejte

Chcete zastavit auto, ale bojíte se, že byste se bez něj neobešli? Žádný problém! U nás můžete své vozidlo nadále používat i po jeho zastavení, protože plně chápeme, že život bez auta není jednoduchý.

Nebankovní půjčky se zástavou nemusí trvat nekonečně dlouho

Velkou výhodou je doba trvání vašeho úvěru, která nemusí být v žádném případě pevná, vy sami si určujete dobu trvání smlouvy i její případné předčasné ukončení.

Vaše půjčka, na rozdíl od úvěru od jiných společností bankovních i nebankovních, není pevně vázána na určitou dobu trvání.

Každý klient si určuje délku trvání smlouvy individuálně, stejně tak jako možné předčasné ukončení vaší zástavní smlouvy.

Půjčka na zástavu bez zadlužení

S námi se v podstatě nezadlužíte. Zafinancujete se vozem, který je již ve vašem vlastnictví, bez žádných dalších skrytých nákladů či nepříjemných dotazů. Peníze jsou o důvěře a diskrétnosti.

Kdo jsme – Auto Werke

Působíme na trhu už několik let a patříme mezi nejlepší autozastavárny v republice. Jsme společnost s tradicí, vyškoleným personálem a těmi nejlepšími službami.

Zastavujeme vozy všech značek, stáří i stavu. Jsme autozastavárna, ke které se naši zákazníci vždy rádi vrací.

Zastavujeme nejen vozy osobní ale i užitkové nebo nákladní. Stáří vozu nehraje roli, zastavujeme auta jakéhokoliv stáří. Využijte naší služby namísto okamžitého prodeje vozu, který by mohl být zdlouhavý, a vy byste jej následně mohli litovat.

Najdete nás kromě Prahy také v Brně, Ostravě, Liberci, Plzni nebo Kladně. V každé z těchto poboček na vás bude čekat odborný personál, který vám vždy s úsměvem na rtech vyjde vstříc se všemi žádostmi i případnými dotazy.

Pro koho je autozastavárna určena?

Pro všechny majitele vozidel – fyzické i právnické osoby, které okamžitě potřebují finanční prostředky a nechtějí se zbytečně zadlužovat.

Výhody pro podnikatele

Nabízíme daňové výhody pro podnikatele. Těmi jsou například poplatky za naše služby, které si můžete označit jako výdaje ve vašem podnikání.

Kolik času celý proces zabere?

Celý proces není nijak časově náročný a využít našich služeb může opravdu úplně každý. V průměru trvá vyřízení řádově 30 – 45 minut, včetně samotného vyplacení hotovosti na ruku.

Co potřebujete k zástavě vašeho vozu?

Je třeba připravit si doklad totožnosti, dokument, který bude potvrzovat vaši adresu a dokumenty týkající se vozu. Malý a velký technický průkaz. Určitě nezapomeňte ani na doklady o pojištění vozu, poslední STK a servisní knížku.

Diskrétnost zaručena

Se všemi osobními údaji pracujeme jen pro vnitřní účely, proto se v žádném případě nemůže stát, že by se cokoliv dostalo ven.

Řekněte ne skrytým poplatkům

Žádné skryté poplatky nebo úroky, u nás platíte jen to, co je sepsáno po dohodě ve smlouvě.

Podle čeho vyplácíme?

Částka, kterou vyplácíme, se odvíjí dle technického i vizuálního stavu vašeho vozidla. Veškerá vozidla procházejí důkladnou kontrolou našich špičkových odborníků. Posuzují se faktory jako jsou stav a stáří vozu, motor, interiér a exteriér.

Individuální, osobní přístup

Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a zakládáme si na příjemném a férovém jednání. I to je jedním z mnoha důvodů, proč se zákazníci rádi vracejí právě nám.

Přijeďte se přesvědčit sami

Jestliže vám stále není něco jasné nebo upřednostňujete raději osobní schůzky, zastavte se u nás kterýkoliv všední den  od 08 – 18 hodin, o víkendech po telefonické domluvě. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Obraťte se na nás s vašimi dotazy

Nejste ještě pevně rozhodnuti, jestli je půjčka na zástavu služba pro vás? Máte případné dotazy? Nebojte se nás zeptat, veškeré poradenství, byť jen nezávazné poskytujeme zdarma.