zastava Volkswagen

Autozastavárna Volkswagen

Dát váš volkswagen do zástavy může být ideálním řešením, jak získat peníze jedním z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů, kterého může využít naprosto každý.

Volkswagen do zástavy – Osobní vozy i užitkové

Zastavit můžete vozy užitkové i osobní, jakéhokoliv podoby a stáří. Současný stav vozu se projeví na výši částky, kterou jsme vám ochotni vyplatit. Přijeďte k nám – garantujeme vyplacení peněz v hotovosti do 45 minut.

Ve Volkswagenech se vyznáme – nejde však o podmínku. Kromě vozů volkswagen je u nás samozřejmě možné zastavit i vůz jakékoli jiné značky.

Kde nás naleznete?

Naši síť autozastaváren najdete ve větších městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a Kladno. Samozřejmostí je u nás naprostá diskrétnost po dobu celého jednání.

Proč zvolit naše služby?

  • V naší autozastavárně můžete po zastavení váš vůz nadále využívat.
  • Naše služby jsou určeny lidem, kteří potřebují okamžitou finanční výpomoc – celý proces zastavení trvá 30-45 minut.
  • Vy sami si určíte, jak budete peníze splácet – předčasné splacení není problémem
  • Veškeré poradenství ohledně zástavy poskytujeme zdarma.
  • Při prodlení plateb najdeme společné řešení, které vyhovuje oběma stranám.
  • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, dle jeho požadavků a možností.
  • Žádné skryté náklady ani nevýhodné chytáky.
  • Absolutní diskrétnost mezi námi a zákazníkem, bez zbytečných otázek – bez dokládání příjmů nebo nahlížení do registrů dlužníků.

Fyzické i právnické osoby

Zastavit auto u nás může majitel každého vozidla, nehledě na to, jestli je fyzická osoba, která potřebuje doplatit nájem nebo právnická, která potřebuje více peněz v podnikání.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a zeptat se nás na detaily naší výhodné půjčky. O naše klienty se staráme poskytováním flexibilních služeb na míru pro každého. Sami se přesvědčte o tom, že půjčka se zástavou vozu je tím nejlepším finančním produktem na trhu!

Zjistěte cenu svého vozu

Po odeslání poptávky se vám ihned ozveme.