Firma Zastavsvujvuz se sídlem v Praze je poskytovatelem úvěru a finančních služeb pro všechny typy vozidel, motocyklů, lodí a strojů. Poskytujeme také financovaní nemovitostí.

Jako poskytovatelé služeb podporujeme podnikatele i soukromé osoby při krátkodobém financování. Poradíme Vám osobně a diskrétně.

Naše nabídky jsou individuální, flexibilní a seriózní. Ke každému zákazníkovy přistupujeme s individuální nabídkou co nejvíce vyhovující jeho finančním možnostem.

Autozástava – přehled výhod

Rychlá finanční výpomoc

Na rozdíl od bankovního úvěru Vám nabízíme půjčky z možností dostat se rychle a nekomplikovaně k hotovosti

Bez byrokratického vyřizování

Vyřízení a vyplacení hotovosti do 45 minut

Od prvního stisku ruky u nás do vyplacení půjčky uběhne 45 minut. Rychlé ocenění Vašeho vozidla a tím i rychlé vyplacení

Daňové výhody pro podnikatele

Poplatky za naše služby si můžete uplatnit jako výdaje ve vašem podnikání.

Vyplácení vysokých částek

Do 70 % hodnoty vozidla

Zafinancujeme Vás až do 70 % aktuální hodnoty Vašeho vozu. Hodnota je zjišťována našimi poradci individuálně na neutrální aktuální nabídky a poptávky trhu.

Bez zbytečných a nepříjemných dotazů

Je v našem zájmu aby vyřízení půjčky proběhlo rychlé a nekomplikované.

Diskrétní zacházení s každým zákazníkem

Peníze jsou o důvěře

V naší kanceláři zacházíme s našimi zákazníky vždy s absolutní diskrétností. Ujišťujeme Vás, že třetí osoby neobdrží žádné informace o Vaší osobě nebo s námi uskutečněném zastavárenském obchodu.

Flexibilita při Financování

Vyúčtování přesně podle dnů

Na rozdíl od mnohých jiných způsobů financování není váš zástavní úvěr vázán na pevnou dobu trvání. Délku trvání smlouvy si můžete určit individuálně. Když si to budete přát, umožníme Vám i předčasné ukončení zástavní smlouvy.