Zástava Jeepů

Využijte našeho moderního finančního produktu, kterým je zástava Jeepu – specializujeme se na zástavu vozů této značky. Zastavit je u náš však možné vozy jakýchkoli značek!

Lidé, kteří nutně potřebují finanční výpomoc, se často snaží svůj vůz prodat, aniž by věděli, že existuje mnohem výhodnější řešení.

Představujeme vám naši hotovostní půjčku oproti zástavě automobilu!

Zástava Jeepu bez skrytých poplatků

V naší autozastavárně můžete svůj jeep zastavit bez jakéhokoliv strachu ze skrytých nákladů – u nás na vás nic takového nečeká. Nechcete ztrácet čas obcházením různých nebankovních institucí a banka vám půjčku neposkytne, nebo ne příliš výhodně?

Přijeďte k nám zastavit váš vůz – všem poskytujeme individuální podmínky na míru.

Jak celá zástava probíhá?

  • Kontrola vozidla – naši technici se postarají o adekvátní určení výše půjčky, která dosahuje až 70 % skutečné aktuální hodnoty vozu.
  • Vyplacení – v téhle fázi se seznámíte se smlouvou, výší úročení, poplatky a všemi ostatními formalitami. Jestliže budete se vším souhlasit, náš personál vám požadované peníze vyplatí na ruku.
  • Opětovné vykoupení vozu – na výši jednotlivých splátkách se předem domluvíme, tyto splátky můžete splácet postupně. Při zaplacení poslední požadované splátky dochází k ukončení smlouvy.

Šetříme váš čas – Jde to i rychle!

Není nic jednoduššího, než u nás zastavit auto. Celý proces se pohybuje řádově 30 – 45 minut. Během této doby se stihnou vyřešit všechny formality a vyplatit požadovaná částka v hotovosti.

Nenahlížíme do registru ani nestudujeme vaše příjmy

Jediné, co budete potřebovat, je váš průkaz totožnosti a papíry k vozidlu. Nebudeme se vás na nic vyptávat, ani nebudeme nahlížet do registrů dlužníků.

Jednání s námi je férové a pohodové.

Zastavit vůz u nás může každý vlastník vozidla jakéhokoliv typu a stáří i značky. Před poskytnutím úvěru je pouze potřeba projít několika důležitými kroky, které ale nejsou nijak náročné. Jsme tu pro vás!

Zjistěte cenu svého vozu

Po odeslání poptávky se vám ihned ozveme.