Zástava Mini

Zástava Mini v naší autozastavárně vás snadno zafinancuje. Dostali jste se do situace, kdy rychle potřebujete finanční prostředky, vlastníte vůz značky mini a zároveň se vám ho nechce prodávat?

Nabízíme vám řešení v podobě zastavení vašeho vozu, který budete mít možnost nadále využívat a dobu splácení si určíte vy sami.

Zástava Mini a ostatních značek automobilů

Jsme jedničky v našem oboru i na trhu. Naši technici jsou specializováni na vozy značky Mini, stejně tak jako i na ostatní značky aut.

Půjčku oproti zástavě auta u nás získáte, ať už jste majiteli osobních či užitkových vozů – ať jste fyzická či právnická osoba.

Financování půjčky – Žádné zadlužování

Vyřízení půjčky je u nás opravdu rychlé a snadné. Peníze obdržíte do 45 minut od začátku vyřizování všech formalit. Zafinancujte se vlastním dopravním prostředkem, který vám patří, a budete jej nadále používat.

Flexibilita

Doba trvání vašeho úvěru je naprosto flexibilní. Ke každému z našich klientů přistupujeme individuálně. Chcete smlouvu ukončit předčasným splacením půjčky? U nás to není žádný problém.

Prodlení plateb, které může z nepředvídatelných důvodů nastat, není třeba hrotit, společně najdeme řešení tak, aby vyhovovalo oběma stranám.

Diskrétnost

Během spolupráce s našimi klienty klademe velký důraz na diskrétnost. Se všemi zpracovanými osobními údaji nakládáme nanejvýš důvěrně a používáme je pouze a jen pro práci s vnitřními účely.

Nenahlížíme do registrů dlužníků, ani po vás nebudeme chtít prokazovat vaše příjmy.

Konzultace zdarma – Zeptejte se nás!

Jakákoliv konzultace s námi, byť jen nezávazná, je naprosto zdarma. Neostýchejte se na nás obrátit v jakékoliv věci – rádi vám poradíme a jsme tu pro vás.

Právě jste narazili na jeden z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších druhů půjček dostupných na našem trhu! Kontaktujte nás a domluvte se s námi na prohlídce a nacenění úvěru oproti zástavě vašeho vozu ještě dnes!

Zjistěte cenu svého vozu

Po odeslání poptávky se vám ihned ozveme.